Bize Ulaşın

FOM-SA MÜHENDİSLİK SAN VE LTD.ŞTİ

  • Tel :  +90 (0) 236 214 03 80
  • Fax : +90 (0) 236 214 03 81

  • Email : scanbaz@fom-sa.com.tr

  • Adres : Muradiye Sanayi Bölgesi İnönü Mah. 9.Sokak No:6 Muradiye/ Manisa

 

Hakkımızda

FOM-SA Mühendislik 2008 yılında TESA bant bayiliğini alarak Türkiye genelinde özellikle elektronik, beyaz eşya ve otomotiv sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.


FOM-SA Mühendislikte tüketicinin talepleri doğrultusunda ürün tanıtımı, sahada uygulamalı satış, pazarlama, servis ve lojistik hizmetleri en etkin şekilde verilmektedir. Birçok sektörün ihtiyaçlarına getirdiği profesyonel çözümler, doğru ürünlere sunduğu hızlı ve ekonomik alternatifler, satış öncesi ve sonrası uluslararası ar-ge desteği sayesinde verdiği servisler firmamızı tercih edilir kılmaktadır. Endüstriyel bantlar, elektrik-izolasyon bantları, koli bantları, yer işaretleme bantları, paketleme ve denetleme bantları, transfer bantları, köpük taşıyıcı bantlar, suda eriyen bantlar, ısı ile aktif olan bantlar, film taşıyıcı bantlar, maskeleme bantları, bez bantlar, yüzey koruma bantları FOM-SA Mühendisliğin ana ürünlerini oluşturmaktadır.


Bütün müşterilerimiz için minimum fire, maximum verim oranı ile çalışmak bir hedeftir. Firmamız sizleri bu hedefe yaklaştıracak kesim opsiyonlarına sahiptir.